Olešnice místní části: Olešnice,Levín ikona-telefon +420 495 486 075
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Zastupitelstvo, odpad, bus a Pohádkový les

Zastupitelstvo, odpad, bus a Pohádkový lesVážené občanky a vážení občané,

Dovolte mi Vás pozvat na 6. zasedání zastupitelstva obce, které se bude konat ve středu dne 18.9. od 18 hod. Na zastupitelstvu se bude projednávat vyhlášení programové dotace na pokrytí části nákladů spojených se zdravotním postižením, obslužnost obce a další témata, která jsou vyvěšena na úřední desce. Zasedání zastupitelstva je veřejné a přístupné všem občanům naší obce.

 

Dále upozorňuji na změnu jízdního řádu prvního ranního autobusu do Chlumce nad Cidlinou. Odjezdy autobusu budou posunuty o 2 minuty dříve tak, aby po příjezdu k železniční stanici byl dostatek času na zakoupení jízdenky a nástupu na vlaky všech směrů. Tento ranní autobus je přes zastávku Olešnice náves veden zkušebně, po rozboru využití této zastávky bude jízda přes tuto zastávku buď zachována, nebo zrušena od nového jízdního řádu.

 

Občany Levína, kterým nebyla vyvezena popelnice s plasty, bude náhradně proveden svoz zítra brzy ráno.

Všem našim občanům připomínám, že svozy plastů jsou a budou prováděny každou první středu v měsíci brzy po ránu, je tedy třeba popelnici nachystat již předešlý večer.

 

Dále oznamuji svoz velkoobjemového odpadu, který bude proveden dne 12.10. od 8:00 hod do 12:00 hod. Ve stejný den také proběhne i svoz nebezpečného odpadu, a to v Olešnici od 8:30 hod do 8:45 hod, v Levíně od 8:50 hod do 9:00 hod. V Olešnici bude odpad u bývalé hasičské zbrojnice, v Levíně pak na návsi. Co patří do nebezpečného odpadu se dozvíte v letáčku, který vám bude dodán do Vašich schránek.

 

Obec Olešnice vás srdečně zve na Pohádkový les, který se uskuteční 12.10. od 13:00 hod. Zahájení bude na dětském hřišti u lesa. Jsou pro Vás připraveny soutěže, úkoly i odměny. Další podrobné informace naleznete na webových stránkách i Facebooku.


ikona_fb