Olešnice místní části: Olešnice,Levín ikona-telefon +420 495 486 075
eu1.jpg MMR CR.jpg
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Březnové aktuality a oznámení

Březnové aktuality a oznámeníVážené občanky a vážení občané,

Dovolte mi oznámit několik aktualit

 

Obec Olešnice se rozhodla rozšířit úřední hodiny pro styk s veřejností. Proto od 1. března rozšíříme úřední hodiny o úterky. Vyřídit své úřední záležitosti tedy budete moci každé úterý i pátek od 15:00 hod do 18:00 hod. Přítomna bude účetní i starosta.

 

Dále upozorňuji, že ranní autobusový spoj do Chlumce nad Cidlinou v 5:13 hod od 3. března bude jezdit PRAVIDELNĚ PŘES zastávku Olešnice, náves. Upozorňuji občany Levína, že z tohoto důvodu bude z Levína odjezd tohoto autobusu o jednu minutu dříve. Tento spoj je zaveden zatím na zkoušku do 1.8.2019. Pokud nebude z návsi využíván, pak bude tento spoj vrácen do původní polohy.

 

Dále upozorňuji na přerušení dodávky elektřiny, které je plánováno na dny

12.3.2019 od 7:30 do 15:30 hod v Olešnici i v Levíně

15.3.2019 od 7:30 do 15:30 hod pouze v Olešnici

Bližší informace naleznete na webových stránkách ČEZ Distribuce v sekci "Odstávky".

 

Další zpráva je o uzavření křižovatky v Chlumci nad Cidlinou U Staré brány. Z důvodu opravy kanalizace bude tato křižovatka od 1. dubna do 30.6. uzavřena. Dle informací z Královéhradeckého kraje a společnosti INKA, budou autobusy jezdit do a z Chlumce nad Cidlinou ve své trase s tím, že objedou uzavřenou křižovatku ulicemi Žíželická, Dvořákova a Pražská a to oboustranně. To znamená, že i osobní automobily budou moci jezdit ve stejné trase.

 

Poslední zprávou je pozvánka spolku Levínek Olešnice na setkání příznivců aktivního i pasivního odpočinku. Tomuto spolku byla přislíbena finanční podpora na úpravu prostoru ke společnému setkávání, k aktivnímu i pasivnímu odpočinku v Levíně. Pozvánka platí pro občany Olešnice a Levína a setkání proběhne dne 7.3. od 17:30 hod na obecním úřadu.


ikona_fb