Olešnice místní části: Olešnice,Levín ikona-telefon +420 495 486 075
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Anketa, Czech POINT, odpady, Pohádkový les

Anketa, Czech POINT, odpady, Pohádkový lesVážení občané a občanky,

 

rádi bychom, aby naše webové stránky Vám byly co nejblíže a splňovali tak Vaše představy o tom, jak by měly fungovat. Proto byla na našich stránkách spuštěna anketa, abychom zjistili, jak se naše webové stránky používají a co od nich naši občané čekají. Prosíme tedy všechny návštěvníky našich stránek, aby prosím vyplnili tuto anketu, která Vám nezabere ani jednu minutu.

 

Upozorňujeme všechny občany, že ve dnech 25.10. - 29.10. 2019 bude mimořádná odstávka programu Czech POINT. V těchto dnech nebude možnost tuto službu nikde v ČR využívat. Odstávka je nezbytná pro obnovu technologické infrastruktury a související migrace dat po 12 letech provozu.

 

Připomínáme, že zítra dopoledne bude probíhat sběr velkoobjemového odpadu v Olešnici u hasičské zbrojnice a v Levíně na návsi. Také budou přistaveny vozy na sběr nebezpečného odpadu.

 

Také připomínáme zítřejší akci Pohádkový les, která začíná pro děti ve 13 hod na dětském hřišti U lesa a končí na fotbalovém hřišti, kde bude připraveno občerstvení pro děti i dospělé. Dospěláci bez dětí mohou přijít také již od 13 hod a rovnou na fotbalové hřiště.


ikona_fb