Hlášení obecního rozhlasu


Letní kino - připomenutí

přidáno: 14. 7. 2017 9:04, autor: Obec Olešnice

Vážené občanky a vážení občané,

dovolte mi Vám připomenout zítřejší letní kino, které pořádají o prázdninách pro děti a jejich doprovod Levínští občané. Zítra vám promítnou Pohádku o Honzíkovi a Mařence z dílny Karla Zemana z roku 1980. Začátek promítání je ve 21:00 hod v Levíně č.p. 13.

Vítání prázdnin a letní kino

přidáno: 30. 6. 2017 9:47, autor: Obec Olešnice

Vážené občanky a vážení občané,

dovolte mi Vám připomenout zítřejší odpoledne plné her, soutěží a legrace – Vítání prázdnin 2017, které pořádá obec Olešnice na fotbalovém hřišti od 14 hodin. K vidění bude požární technika a samozřejmostí je i občerstvení pro malé i velké. Neseďte doma a přijďte se podívat a pobavit. V případě nepříznivého počasí bude tato akce přesunuta do prostor obecního úřadu.

Dále Vás Levínští občané zvou na letní kino, které budou pořádat o prázdninách pro děti a jejich doprovod. Letošní letní klub bude věnován filmům Karla Zemana jako je Pohádka o Honzíkovi a Mařence, Cesta do pravěku nebo Čarodějův učeň. Nicméně prázdniny zahájí pohádka podle knihy Astrid Lindgren - Ronja, dcera loupežníka a to 5.7. od 21.00 hodin na terase domu číslo 13.

Vítání prázdnin 2017

přidáno: 27. 6. 2017 10:22, autor: Obec Olešnice

Vážené občanky a vážení občané,

dovolte mi pozvat Vás s vašimi dětmi tuto sobotu 1. července na odpoledne plné her, soutěží a legrace – na Vítání prázdnin 2017, které pořádá obec Olešnice na fotbalovém hřišti od 14 hodin. K vidění bude požární technika a samozřejmostí je i občerstvení pro malé i velké. Neseďte doma a přijďte se podívat a pobavit.

Zasedání zastupitelstva 28.6.2017

přidáno: 19. 6. 2017 10:10, autor: Obec Olešnice

Vážené občanky a vážení občané,

ve středu 28. června se od 18 hodin uskuteční na obecním úřadě zasedání zastupitelstva obce. Bude se schvalovat účetní závěrka obce za rok 2016, bude projednáno rozpočtové opatření a proběhne slib nového zastupitele obce a volba předsedy finančního výboru. Zasedání je veřejné a otevřené všem zájemcům.

Svatojánská noc

přidáno: 16. 6. 2017 9:50, autor: Obec Olešnice

Levínští občané za podpory obce Vás zvou na Svatojánskou noc a světluškový průvod.  Pojďte společně s dětmi objevit půvabné české tradice a zvyky a alespoň z části navázat na obyčeje našich předků, které nás spojují s historií naší země, s našimi kořeny, předky, s přírodou i s lidmi kolem nás – s širší rodinou i sousedy. Svatojánská noc se uskuteční dne 24.6.2017 od 18 hodin na obecní louce u sadu. Podmínkou účasti je zavařovací sklenice a čajová svíčka na osobu a každá rodina může s sebou přinést něco na zub. Podrobné informace najdete  na webových stránkách obce nebo na Facebookových stránkách obce.

LOVČICKÝ ZVONEČEK

přidáno: 9. 6. 2017 9:57, autor: Obec Olešnice

Vážené občanky a vážení občané,

 dovolte mi připomenout nadcházející akci v Levíně, na Den dětí, který se koná zítra od 15:00 hod na návsi v Levíně. Zveme levínské i olešnické děti s rodiči na soutěžní klání i legraci a na závěr dne i na letní kino od 20:00 hod na zahradě číslo 13.

 dále mi dovolte jménem starostky obce Lovčice Vás pozvat na LOVČICKÝ ZVONEČEK, nejen divadelní festiválek, který se koná v sobotu 17. června 2017 od 13 hodin v sále Kulturně-tělovýchovného zařízení v Lovčicích, č. p. 85.

Během odpoledne vystoupí:

•    děti z lovčické základní školy

•    divadelní soubory ZUŠ Nový Bydžov

•    divadelní a hudební soubory ZUŠ Chlumec n. C.

•    lidový loutkář Jiří Polehňa

•    LOvčičtí OCHotníci.

Občerstvení zajištěno. Vstupné dobrovolné.

Po celé odpoledne můžete přicházet či odcházet volně dle potřeby!

Den dětí - změna termínu akce

přidáno: 1. 6. 2017 10:28, autor: Obec Olešnice

Vážené občanky a vážení občané, dle sdělení organizátorů Dne dětí v Levíně se v obou obcích rozšířilo mezi dětmi infekční onemocnění. Z tohoto důvodu se avizovaný den dětí odkládá na 10. června 2017, začátek akce zůstává nezměněn, tedy od 15 hodin.

Pozvánka na akce v Chlumci nad Cidlinou a Levíně

přidáno: 26. 5. 2017 9:52, autor: Obec Olešnice

Vážené občanky a vážení občané, dovolte mi upozornit vás na dvě informace.

Město Chlumec nad Cidlinou a spolek Město v zahradách vás zvou na odpoledne malých regionálních pivovarů, které se koná v neděli 28. května 2017 od 14:00 hodin v areálu koupaliště Chlumec nad Cidlinou. Přijďte posedět do improvizované hospůdky pod širým nebem a ochutnat piva malých regionálních pivovarů, nakoupit domácí uzeniny, sýry. A v neposlední řadě si zazpívat při harmonice.

 Levínští občané za podpory obce Vás zvou na Den dětí, který se koná v sobotu dne 3.6.2017 od 15:00 hod na návsi v Levíně. Zveme Levínské i Olešské děti s rodiči na soutěžní klání i legraci a na závěr dne i na letní kino od 20:00 hod na zahradě číslo 13.

 

Tyto informace najdete také na webových stránkách obce nebo na Facebookových stránkách obce.

Smuteční hlášení

přidáno: 26. 5. 2017 9:12, autor: Obec Olešnice

Vážené občanky a vážení občané,

s lítostí vám oznamuji, že nás včera ve večerních hodinách náhle navždy opustila paní Alena Bartáková. Zemřela ve věku 68 let. Čest její památce.

Očkování proti vzteklině, nabídka společnosti Kautex Textron Bohemia

přidáno: 14. 5. 2017 4:52, autor: Obec Olešnice

Vážené občanky a vážení občané, dovolte mi upozornit vás na dvě informace.

Ve středu 17.5. od 17.00 hod v Levíně na návsi a od 17:30 hod v Olešnici na návsi proběhne hromadné očkování psů proti vzteklině. K očkování budou předvedeni všichni psi starší 3 měsíců opatřeni náhubkem a vodítkem. Očkování je pro psy 1x ročně povinné. Majitelé s sebou přinesou očkovací průkaz psa. Cena za očkování jednoho psa činí 150,- Kč, vystavení a vydání nového očkovacího průkazu 30,- Kč.

Společnost Kautex Textron Bohemia, výrobce plastových nádrží pro automobilový průmysl se sídlem v Kněžmostě u Mladé Boleslavi, hledá vhodné kandidáty na tyto  pozice ve třísměnném provozu: operátor výroby, řidič vysokozdvižného vozíku, elektronik. Na pozici operátora výroby nejsou nutné žádné zkušenosti, vše Vás naučíme. Nabízíme jistotu zaměstnání, nástupní mzdu již od 20.000,- Kč na nekvalifikovaných pozicích, možnosti dalšího růstu, propracovaný systém prémií a příplatků, 13. plat, roční bonus za plnění cílů, finanční odměny při pracovních a životních jubileích, firemní autobusový svoz z  vaší lokality, závodní stravování (obědy zdarma), 25 dní dovolené a další benefity. Dále nabízíme pracovní příležitosti pro studenty a absolventy středních a vysokých škol (pozice, brigády či praxe v různých odděleních, jako je kvalita, nové projekty, technologie, údržba, personální oddělení a podobně). Pro bližší informace nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu hrbohemia@kautex.textron.com nebo na tel. 326 770 301; 720 519 117 každý všední den od 7:00 do 16:00 hod

 Tyto informace najdete také na webových stránkách obce nebo na Facebookových stránkách obce.

1-10 of 41